אודות

פרופיל החברה - סטוק קרטון

חברת סטוק הקרטון מתמקדת במתן פתרון כולל ומלא ללקוחותיה, החל ממכירת אריזות קרטון ומוצרי אריזה וכלה באביזרים לעיטוף והדבקה על מנת להגן ולשמור על הריהוט בעת ההובלה/מעבר הדירה.

מגוון מוצרי החברה נועד לשימוש בתחומים רבים, ביניהם הובלות והעברת דירות, בתים ומשרדים, חברות סחר ותעשייה. שירותים אלה מוגשים על ידי צוות סטוק הקרטון בתחומים השונים.

חברת סטוק הקרטון מספקת שירות אדיב, מהיר ובזמינות מלאה, בפריסה ארצית רחבה וזאת כדי להבטיח את שביעות רצון הלקוח, שמבחינתנו הוא, שגריר של רצון טוב.

החברה עורכת "סקר שביעות רצון לקוחות " בכל שנה, כפי שנקבע ביעדי מדיניות החברה. החברה ועובדיה מחויבים לשמור על סודיות ודיסקרטיות מלאה של פרטי הפעולה באתר שיועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL) למחשב עיבוד הנתונים של החברה.

פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת כרטיסי האשראי ולספקים – וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. החברה וכל עובדיה יודעים כי כל מידע ונתונים המגיע לידיהם הינו קניינו של הלקוח ומתייחסים לנושא ברצינות ובהקפדה הראויות.

למה אנחנו

סטוק הקרטון www.stockarton.co.il מתמחה במכירת אריזות קרטון ומוצרי אריזה לעיטוף הדבקה והגנה על כלי בית שבירים, ריהוט ביתי ועוד. מוצרי האריזה שלנו משמשים להגנה על  הרכוש תוך כדי אחסנה ושינוע, כמו העברת דירות, בתים ומשרדים.

אתר החברה מספק שירות One Stop Shop המאפשר ללקוח להיעזר במחשבון אריזות נגיש וידידותי למשתמש.

בתהליך קצר ומדויק, המחשבון מאפשר ללקוח לבחור את כמות האריזות ומוצרי אריזה הדרושה לו בהתאם למספר חדרי הבית, מספר הנפשות בבית וסוג הריהוט, וכל זאת מבלי לרכוש ציוד מעבר לדרוש. לאחר ביצוע התחשיב במחשבון האריזות, והוספת ההזמנה לסל הקניות, קיימת באתרנו מערכת אמצעי סליקה ותשלום העומדת בתקני אבטחת מידע בסטנדרטים גבוהים ומחמירים.
להשלמת הרכישה בנוחות ובקלות, יוכל הלקוח לבחור את דרך ההפצה הרצויה לו, כך שההזמנה תגיע עד לפתח ביתו.

אמצעי תשלום

האתר כולל מערכת סליקה מאובטחת העומדת בתקן האבטחה PCI DSS  של חברת Interspace המאפשרת שיתוף פעולה של חברות  Pay pal  וחברת  Tranzila & Visa.
בדרך זו הלקוח נהנה מאפשרויות תשלום מגוונות, בביטחון מרבי.

מערכת הפצה

אנו עובדים בשיתוף עם חברת הובלה ציטה שליחויות מהטובות בארץ הכוללת סניפים מאילת שבדרום ועד עכו שבצפון, וכל זאת על מנת להגיע לכל נקודה בארץ בטווח זמנים קצר ויעיל כפי שאנו מבטיחים לקהל לקוחותינו.

מחויבות החברה

אתר החברה זמין לרכישה 24/7, עובדי החברה וספקיה מחויבים למתן שירות אדיב, יעיל ואמין, ואיכות המוצרים עומדת בסטנדרטים בינלאומיים.

 

דילוג לתוכן